Kolczyki koła – poznaj najnowsze trendy!

Możliwość komentowania Kolczyki koła – poznaj najnowsze trendy! została wyłączona
kolczyki koła

Kolczyki w kształcie kół to zdecydowanie jeden z nieprzemijających trendów modowych. Mniejsze lub większe, kolczyki kółka zawsze były stałym elementem damskiej biżuterii. Cechuje je wyjątkowa uniwersalność, dzięki ponadczasowemu kształtowi oraz rozmaitym rodzajom. Jakie kolczyki koła wybrać dla siebie? Jak wystylizować kolczyki koła w elegancki i klasyczny sposób?

Kolczyki koła – jakie wybrać?

Na początek warto zastanowić się nad tym, jakie kolczyki chcemy. Kolczyki koła mogą być zarówno niewielkich rozmiarów jak i dużych. Ważna jest także grubość koła czy metal, z którego są wykonane. Pod uwagę trzeba wziąć także praktyczność; duże koła będą świetnie sprawdzać się do stylizacji imprezowych, ale w codziennym życiu mogą być uciążliwe. Rozmiar kolczyków należy dobrać także do kształtu naszej twarzy oraz uszu; zbyt duże kolczyki mogą obciążać naszą twarz i nie być wygodnymi.

Warto zaopatrzyć się w różne kształty kolczyków kółek, od mniejszych, idealnych na co dzień, po większe, bardziej wyjściowe i imprezowe.

Na co zwrócić uwagę?

Oto lista najważniejszych punktów, na które warto zwrócić uwagę podczas kupowania kolczyków kół;

  • rozmiar,
  • metal i kolor,
  • grubość,
  • ciężar,
  • rodzaj zapięcia kolczyka
kolczyki koła

Czy kolczyki kółka mogą wyglądać elegancko?

Wiele osób uważa, że duże koła nie są eleganckie i są kojarzone wyłącznie z kiczem. Nic bardziej mylnego! Odpowiednio wystylizowane, kolczyki koła jak najbardziej nadają na wieczorne wyjście. Aby duże kolczyki koła wyglądały elegancko, można je dopasować z sukienką z odkrytymi ramionami czy głębszym dekoltem – aby nie odwracać uwagi od kolczyków, najlepiej nie zakładać do tego naszyjnika. Kolczyki koła wyglądają elegancko zarówno przy upiętych, jak i rozpuszczonych włosach, lecz jeśli chcemy je nieco ukryć, warto postawić na rozpuszczone włosy.