Figurki Funko POP – wyjątkowa kolekcja znanych postaci

Możliwość komentowania Figurki Funko POP – wyjątkowa kolekcja znanych postaci została wyłączona

Gdy półka nad biurkiem świeci pustkami to warto stworzyć na niej wyjątkową kolekcję ulubionych figurek. Specyficzną, niecodzienną oprawą graficzną, która to w oryginalny i komiksowy sposób przedstawia dane postacie z filmów, seriali, książek lub gier cechują się figurki Funko POP.

Funko pop – wyjątkowe figurki amerykańskiej marki

Firma ta została założona w 1998 roku przez Claudię i Mike’a Beckerów. Początkowo zajmowała się ona tworzeniem nieskomplikowanych technologicznie zabawek nawiązujących do kultowych postaci popkultury. Przedsiębiorstwo to jednak bardzo szybko się rozwinęło. A dziś wyjątkowe figurki funko pop są znane niemalże na całym świecie. Te kolekcjonerskie postacie o wyglądzie nawiązującym do rozmaitych postaci są doceniane prze tysiące fanów. Poszczególne figurki Funko w oczywisty sposób eksponują cechy charakterystyczne poszczególnych bohaterów poprzez karykaturalne podkreślenie rysów twarzy, typowe elementy ubioru czy poszczególne atrybuty.

Jakich figurek funko pop nie może zabraknąć w kolekcji?

Jedna z najpopularniejszych kolekcji przedstawia mieszkańców magicznych światów znanych z popularnych książek oraz filmów. Pośród wielu z nich można wymienić Funko POP – Star Wars, które to są wzorowane na postaciach z serii o Gwiezdnych Wojnach.

Dla miłośników serii o adeptach magii oraz czarodziejstwa polecane są figurki Funko POP – Harrego Pottera oraz jego znajomych z Hogwartu. Na półce każdego fascynata gier komputerowych nie powinno też zabraknąć figurki Funko POP – Fortnite nawiązującej do bardzo popularnej gry komputerowej. Pośród wielu niezwykle ciekawych postaci można także wymienić:

– Funko POP Friends

– Funko POP Stranger Things

– Funko POP Game of Thrones

Oprócz fikcyjnych postaci każdy kolekcjoner zainteresowany zakupem ma także do wyboru różnorodne miniaturki wzorowane na realnych aktorach, piosenkarzach, modelach oraz sportowcach. A dziecięcą fantazję potrafią w pełni zaspokoić kolekcje nawiązujące do postaci Disneya oraz wielu innych wytwórni filmów rysunkowych.

Wszystkie oferowane gadżety dostępne na pixel-shop.pl są wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz ze szczególną dbałością o każdy istotny szczegół. A wszystko po to, aby umożliwić ich użytkowanie przez długie lata.