Złote zawieszki – niezwykłe bogactwo wzorów

Możliwość komentowania Złote zawieszki – niezwykłe bogactwo wzorów została wyłączona

Złota zawieszka stanowi doskonałe uzupełnienie każdego naszyjnika lub łańcuszka. Służy ona ozdobieniu dekoltu oraz pozwala w szybki i prosty sposób odmienić charakter niemal każdej stylizacji.

Jakie produkty dostępne są w sprzedaży?

W szerokiej ofercie sprzedaży jubilerskiej dostępne są między innymi: literki, krzyżyki czy zawieszki inspirowane światem roślin i zwierząt. Dzięki temu niemal każda kobieta może znaleźć propozycję idealną dla siebie.

Zawieszka w kształcie litery alfabetu

Tego typu zawieszka to model ponadczasowy i chętnie wybierany już od wielu sezonów. Taka ozdoba jest bowiem nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również może mieć wymiar sentymentalny i osobisty, związany na przykład z najbliższą osobą. Złota zawieszka w kształcie litery stanowi również bardzo uniwersalny podarunek, który z powodzeniem może być wręczany z okazji choćby: urodzin, imienin, chrztu czy komunii.

Krzyżyki i medaliki

Tego typu złote zawieszki zwykle wręczane są podczas uroczystości o charakterze religijnym, w tym z okazji chrztu lub komunii. Nie można również zapominać, że krzyżyki są również chętnie wybierane przez osoby ze świata pop kultury i nie mają wówczas swojego religijnego wymiaru, a stanowią jedynie rodzaj ozdoby.

Serduszka

Złote zawieszki w kształcie serduszek to doskonała propozycja na podarunek z okazji święta zakochanych czy rocznicy ślubu. Są one niezwykle subtelne i delikatne, dlatego z powodzeniem mogą być zestawiane z codzienną stylizacją.

Motywy roślinne

Zawieszki ze złota ozdobione motywami roślinnymi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Mogą to być na przykład: liście, gałęzie drzew, a nawet same drzewa.

Motywy zwierzęce

Podobnie jak motywy roślinne, tak również zawieszki inspirowane światem zwierząt cieszą się ponadprzeciętnym zainteresowaniem klientów. Wybierają oni zatem chętnie zawieszki w kształcie: motyli, węży, smoków czy dzikich kotów.

Symbole

Złote zawieszki, które pełnią rolę amuletów to zwykle niewielkie koniczynki czy podkowy. Poza tym, chętnie wybierane są symbole nieskończoności czy znaki zodiaku.