Tunel aerodynamiczny – świetny pomysł na wieczór panieński i kawalerski

Tunel aerodynamiczny

Lato to czas wesel, tym samym świadkowie angażują się mocno w organizowanie wyjątkowych i oryginalnych wieczorów, by wraz z przyszłymi młodymi uczcić ostatnie dni wolności. Jakie atrakcje są strzałem w dziesiątkę na taką okazję? Poniżej kilka propozycji na szaloną zabawę z bliskimi.

Tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny Warszawa – Prezentzycia to atrakcja, która pozwala spełnić marzenia o lataniu. Lot w tunelu to niesamowite emocje, niezapomniane wrażenia oraz nowe doświadczenie, które długo pozostanie w pamięci tego co spróbuje. Przed wejściem do tunelu każdy uczestnik przechodzi instruktaż, który sprawia, że tak lot jest całkowicie bezpieczny.

Lot balonem

To atrakcja, która wymaga dużo wcześniejszego zarezerwowania. Taki prezent docenią nie tylko sami młodzi, ale i goście biorący udział w wydarzeniu. Lot balonem pozwala zobaczyć miasto z góry, odkryć niewidziany dotąd zachód słońca oraz przeżyć nowe emocje z bliskimi osobami. To gwarancja wyjątkowych wrażeń.

Jazda sportowym autem

Jazda sportowym autem po torze wyścigowym to atrakcja przede wszystkim dla przyszłych panów młodych, jednak panie równie chętnie doceniają jej zalety. Wybór mocnego, szybkiego, sportowego auta typu Ferrari lub Porsche, szybka jazda po jednym z najdłuższych torów wyścigowych w Polsce oraz impreza w miejscowej kawiarni – to idealny pomysł na wieczór kawalerski dla panów w każdym wieku. To atrakcja dostępna również od ręki.