Trafiony prezent – na co postawić?

Rama B1 brązowa orzech drewniana 100x70

Jesień i zima to pory roku, w których chętniej dokonuje się rozmaitych zmian we własnych wnętrzach. Ten zdecydowanie sprzyja ocieplaniu pomieszczeń oraz stworzenia w nich bardziej klimatycznego i wyjątkowego charakteru. Szczególnie panie bardzo często w tym okresie ozdabiają ściany oraz półki ciekawymi detalami. Obowiązkowym dodatkiem są wówczas ramki, w których zaprezentować można tak naprawdę wszystko. Co najczęściej pojawia się w nich?

Ważne motto

Już od kilku lat znane motta, ciekawe fragmenty z książek lub sławne cytaty świetnie się prezentują w ramkach. Czarny napis na białym tle i drewniana ramka 70×100 to doskonałe połączenie, które idealnie pasuje zarówno do klimatycznych kawalerek, przestrzennych mieszkań oraz nowoczesnych domów. Szczególnie chętnie sięgają po takie detale właściciele loftowych wnętrz, w których to takie drobiazgi są naprawdę niezwykle efektowne.

Drewniana ramka 70×100 – trafiony prezent na każdą okazję
Drewniana ramka wraz z wyjątkowym zdjęciem lub pięknym widokiem kojarzącym się z daną osobą to świetny prezent dla każdego i na każdą okazję. Małżonkowie, dzieci czy przyjaciele chętnie darują bliskim tego typu własnoręcznie zrobione prezenty, gdyż mają one niezwykłą wartość sentymentalną. Ponadto ramka w kolorze bieli lub czerni to klasyka, która tak naprawdę pasuje do każdego miejsca, w którym zostanie umieszczona. Nie trzeba znać gustu ani mieszkania osoby obdarowanej, gdyż taki prezent spokojnie wkomponuje się w każdą przestrzeń i zawsze (nawet po gruntownym remoncie) będzie pasował.