Święta Rodzina z obrazu przypomni o tym, co ważne

Ślub, chrzest świętu i pierwsza komunia to okazje do rodzinnego celebrowania najważniejszych wydarzeń w życiu osoby wierzącej. Na uroczystość często zaprasza się również bliskich znajomych i przyjaciół, których obecność w danej chwili jest dla nas ważna. Za każdym razem goście zaproszeni na tego typu wydarzenia borykają się z problemem, jakim jest wybór prezentu.

Przedmiot związany z wiarą

Dla upamiętnienia dnia, w którym przyjmuje się najważniejszy sakrament, warto zdecydować się na zakup przedmiotów związanych z religią. Są one symbolem, który niesie ze sobą ważny przekaz.

Dewocjonalia przypomną, jak ważnym wydarzeniem było przyjęcie sakramentu i pomogą wytrwać w posłuszeństwie złożonych przy tej okazji postanowień i przyrzeczeń. Czasem jeden rzut oka na przedmiot z odpowiednim przesłaniem wystarczy, by nabrać sił potrzebnych do walki z przeciwnościami.

Święta Rodzina dla nowożeńców

Popularnym prezentem ślubnym wręczanym Młodej Parze jest obraz Świętej Rodziny. To symbol więzi małżeńskiej, ślubowanej przed ołtarzem miłości oraz wierności. Ukazana na Święta Rodzina stawiana jest jako wzór do naśladowania. Jej zadaniem jest wspieranie małżonków w trudach codziennego życia i przypominanie im wartości, jakimi powinni się kierować.
By wzmocnić przekaz, jaki niesie ze sobą obraz Świętej Rodziny ze strony meritohurt.pl, warto taki prezent spersonalizować i zaadresować go do konkretnego odbiorcy. Na rynku dostępne są np. produkty wykonane ze srebra, które można wzbogacić w sentencję podkreślającą wagę wydarzenia, przy okazji którego prezent został wręczony.

Na personalizację można zdecydować się również w przypadku, gdy obraz Świętej Rodziny wykonany jest metoda malowania na płótnie. W tym przypadku warto dołączyć do niego np. tabliczkę z wygrawerowaną dedykacją i słowem, które chcemy przekazać obdarowanym osobom.