Pomysł na prezent dla miłośników rękodzieła, czyli ozdobny dziurkacz

dziurkacze ozdobne

Ozdobny dziurkacz jest małym i poręcznym narzędziem, które pokocha każdy miłośnik tworzenia dzieł własnymi rękami! Wraz z nim może poznać nowe dla siebie techniki tworzenia sztuki, np. scrapbooking, decoupage czy art journaling, poprawić z nim swoje rzemiosło czy po prostu wrócić na moment do dzieciństwa wypełnionego beztroskimi chwilami z kartką papieru!

Dziurkacze ozdobne – stosowanie

Takie dziurkacze stosuje się do dekorowania różnych kartek okolicznościowych, zaproszeń, albumów, świątecznych serwetek lub własnych projektów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Można również dzięki nim dodawać detale do innych dzieł, np. papierowych kwiatów. Dziurkacze wycinają przeróżne wzory na kartce, piance czy innych materiałach, w zależności od wybranego narzędzia, jak i można wykorzystać zebrane przez nie wycinki do udekorowania różnych przedmiotów czy kolażu ze zdjęć, a nawet można stworzyć kolaż z samych wycinków!

Jakie wzory są tworzone przez dziurkacze ozdobne?

Wzorów, jakie mogą być wycięte, jest nieskończenie wiele. Począwszy od motywów zwierzęcych, przez roślinne, aż po przeróżne kształty geometryczne i nie tylko! Również rozmiary wzorów będą się różniły w zależności od modelu dziurkacza. W sklepie Biurwa dostępny jest szeroki wybór dziurkaczy ozdobnych.

Wiek nie ma znaczenia!

Dziurkacze ozdobne nie muszą być prezentem tylko dla najmłodszych miłośników wyklejania i wycinania – jest to świetny upominek również dla starszych osób, nadal uwielbiających kreatywną zabawę lub dla zmagających się ze stresem i problemami dnia codziennego – taka zabawa świetnie działa odstresowująco i zajmuje zmęczony problemami umysł nawet na kilka godzin, w połączeniu z np. prowadzeniem dziennika art journal!