Niesamowite przeżycie – lot szybowcem na prezent

Lot szybowcem

Lot widokowy szybowcem sprawia, że człowiek czuje się jakby latał swobodnie w powietrzu. Wielu ludzi marzy o lataniu, a więc latanie szybowcem może spełnić to marzenie. Jak się okazuje, stanowi to trafiony prezent niezależnie czy to z okazji urodzin, czy innej uroczystości. Obdarowani będą na pewno zachwyceni.

Latanie szybowcem – co to takiego?

Lot szybowcem polega na wyciągnięciu w powietrze maszyny powietrznej. Szybowiec jest wyciągany za pomocą specjalistycznej wyciągarki lub samolotu z napędem. Maszyna unosi się od kilkudziesięciu do kilkuset metrów nad ziemią. W środku jest wyłącznie dwa miejsca: dla pilota oraz dla pasażera. Za cieniutką szybą można podziwiać niesamowite widoczki. Panorama na pewno zostanie w pamięci do końca życia. Sam lot trwa krótko: od około sześciu do dziesięciu minut, ale to wystarczy by dostarczyć sporej dawki adrenaliny.

Oryginalny pomysł na prezent – latanie szybowcem

Lot widokowy szybowcem jest idealnym prezentem dla osób, które lubią mocne wrażenia. Latanie w chmurach zapewni im emocjonujące i szalone przeżycia. Zupełnie z innej perspektywy można podziwiać malownicze widoki. Prezent ten najwygodniej jest zamówić za pomocą Internetu wybierając lot szybowcem i zaznaczając odpowiedni wariant – miasto. Można wybrać wiele miejsc w Polsce, w których te loty można zrealizować. Można podziwiać panoramę miejską, górską, nizinną czy jezior – wszystko zależy od miejsca. Podczas lotu można wykonywać zdjęcia na pamiątkę lub nakręcić filmik.