Kolczyki – Idealny pomysł na prezent

złote kolczyki 585

Mężczyźni często nie wiedzą co podarować partnerkom na różne okazje. Najlepszą propozycją od lat jest modna biżuteria. Większość pań ją uwielbia i chętnie nosi na co dzień, dlatego też u jubilera łatwo można dopasować coś do konkretnej kobiety. Jakie błyskotki są obecnie na topie? Podpowiedź poniżej.

Złote kolczyki 585

Złote kolczyki o próbie 585 to doskonały podarunek na różnorodne okazje takie jak np.: urodziny, Święta Bożego Narodzenia czy rocznicę ślubu. U dobrych jubilerów i w znanych sieciówkach z biżuterią znaleźć można mnóstwo ciekawych, oryginalnych wzorów złotych kolczyków, które urzekną kupujących od pierwszego wejrzenia. Ponadczasowe, klasyczne modele sprawdzą się w przypadku pań ceniących prostą biżuterię, która dopełni każdą, nawet najzwyklejszą stylizację.

Jakie kolczyki są obecnie na topie?

W witrynach sklepów oraz w katalogach z biżuterią można znaleźć przede wszystkim rozmaite złote kolczyki z cyrkonią, które pasują do każdego typu urody. W zależności od modelu można je nosić na co dzień, jak i do wieczorowych kreacji. Obecnie najlepiej sprzedają się kolczyki z cyrkonią – wkrętki, które są delikatne, stylowe i bardzo gustowne. Alternatywą dla nich są wszelkie modele wiszące zakończone delikatną ozdobą. Panie bardzo często decydują się na zakup dużych kolczyków – kółek, które są modne od dobrych kilku lat. Teraz, producenci biżuterii unowocześnili te kolczyki dodając im dodatkowe elementy ozdobne. Wielkie koła błyszczące wieloma cyrkoniami pięknie ozdobią uszy eleganckich kobiet. Taki model każda z kobiet obowiązkowo powinna mieć w swojej szkatułce z biżuterią.