Jakie sukienki są warte uwagi?

Możliwość komentowania Jakie sukienki są warte uwagi? została wyłączona
modne buty

Moda ma dla nas ogromne znaczenie. Na ogół chętnie szukamy nietypowego wzornictwa i bawimy się trendami. Print kwiatowy to w ostatnich sezonach prawdziwy hit. Sukienki w takie roślinne motywy cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego. Trudno wyobrazić sobie bardziej kobiecą estetykę. Trzeba jednak z uwagą dobierać dodatki i buty, które pozwolą stworzyć spójną kompozycję.

Intensywne kolory sukienek

Lubisz czerwony kolor, nie stronisz od tej barwy i chętnie stawiasz na wyraziste akcenty? Być może zastanawiasz się, jakie buty do czerwonej sukienki będą pasować. Pierwsza myśl, jaka przychodzi Ci do głowy to być może neutralny beż czy szarość. To dobre skojarzenia. Faktycznie, ognista czerwień na ogół wymaga uzupełnienia neutralnymi dodatkami. Odcienie nude sprawdzą się tutaj idealnie. Czerwień jednak czerwieni nierówna. Niektóre odcienie są przygaszone i mniej wymagające jeśli chodzi o dobranie pozostałych elementów. Niezależnie od upodobań, warto mieć w swojej szafie to, co maksymalnie uniwersalne. Wtedy unikniemy dylematów, a werdykty, w co się brać będą znacznie łatwiejsze. 

Klasyka zawsze w modzie

A może masz swoje ulubione kolory, w których czujesz się najlepiej. Czy należy do nich naturalna zieleń? To dobry kierunek. Biel, beż, szarość i odcienie złota czy srebra to świetny sposób, aby uzupełnić stylizacje, w których dominuje zieleń. Wyjątkowy look możemy stworzyć trzymając się prostych zasad. Dobrze jest pamiętać o tym, aby wybierać to, co najlepiej koresponduje z typem naszej sylwetki. Jeśli chcesz podkreślić swoje atuty, z pewnością wiesz, jakie sukienki powodują, że wyglądasz korzystnie.