Czy zawieszki męskie to dobry pomysł na prezent?

Oferta męskiej biżuterii poszerza się z roku na rok. Panowie coraz chętniej sięgają po dodatki tego typu – bawią się modą i urozmaicają swoje stylizacje.

Wisiorki męskie – modny dodatek

Męskie wisiorki i naszyjniki w swoich kolekcjach ma wiele firm jubilerskich, a także popularne sieciówki. Sklep z męskimi wisiorkami można spotkać niemal w każdym centrum handlowym. Biżuteria dla panów staje się czymś zupełnie normalnym i oczywistym. Należy się z tego cieszyć, gdyż mężczyźni coraz odważniej bawią się modą i przestają wyglądać jak jednakowe klony.

Zawieszki męskie – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zawieszki męskie należy zwrócić uwagę, by odpowiednio dobrać wzór do całości stylizacji. Wisiorki męskie występują w takiej mnogości wzorów, że do każdego stroju można dopasować coś stylowego. Eleganckie zawieszki i łańcuszki dobrze sprawdzą się w bardziej oficjalnych sytuacjach, większe, kolorowe, w stylu boho urozmaicą modę codzienną i wakacyjną.

Gdzie szukać inspiracji?

Doskonałym źródłem inspiracji, jak nosić taką biżuterię jest internet i social media. Niejeden sklep z męskimi wisiorkami publikuje na profilach na Facebooku lub Instagramie ciekawe stylizacje z użyciem swoich produktów – to doskonały sposób na znalezienie odpowiadającego nam stylu noszenia tego typu drobiazgów. Warto też podpatrywać ludzi na ulicach – ich styl potrafi być niezwykle inspirujący – nie namawiam do kopiowania cudzych stylizacji kropka w kropkę, ale wykorzystanie pewnych sprawdzonych rozwiązań to dobry pomysł.

Tutaj znajdziesz wiele przykładów wisiorków męskich idealnych na prezent.